Ako si zabezpečujeme prosperitu?

     Takmer všetci môžeme súhlasiť s názorom, že súčasné Slovensko je na prosperovanie v ktorejkoľvek oblasti ťažká krajina.

IMG 4852     Je to preto, lebo dnes je tu iná, nová doba a tá si vždy vyžaduje nové riešenia vzniknutých situácii.
     My sme dokázali nielen prežiť, ale neustále z roka na rok lepšie prosperujeme a rozvíjame sa.
     Naučili sme sa, že len cez naše pozitívne myslenie sme pánmi situácií a len od jeho sily a  kvality závisí, či sa nám v živote darí alebo nie.
     
     V súčasnosti už nestačí, ak sa len čosi odborné naučíte, napr. ak nacvičíte repertoár, urobíte kvalifikáciu, vychodíte školu, naučíte sa zopár obchodníckych fráz, trikov a pod.

     Musíte sa naučiť ako to, čo ste sa naučili, môžete správnym spôsobom predať.
     Toto pravidlo platilo a platí všeobecne pre každého, vo všetkom a všade. Dnes ale oveľa viac, ako kedykoľvek predtým.

     I náš úspech skupiny vďačí z 80% poznaniu týchto vedomostí a len z 20% nášmu muzikantskému umeniu.
     Preto, keď chceme mať stálu prosperitu, museli sme počas uplynulých rokov (a neustále musíme) študovať i oblasť "pozitívneho myslenia", aby sme sa tak naučili správnym spôsobom a s úspechom predať to, čo vieme z oblasti hudby.
     A či sme dobrí žiaci, o tom pravdivo vypovedajú dosiahnuté výsledky.

     To je spomenutá len časť z toho, čo musíme robiť.
IMG 0151     Napr. také zdravie. Ako by sa pozerali na nás svadobčania, keby sme im v deň ich svadby povedali, že sa jej nemôžeme zúčasniť, lebo sme ochoreli? Urobili by sme to niekoľko krát a rýchlo by sme sa stali nespoľahlivou kapelou, o ktorej služby nemá nik záujem. Verte, alebo neverte, ale máme tisíc krát odskúšané, že pozitívne myslenie má pozitívny vplyv i na naše zdravie.
     Alebo o dobrej nálade. Čo by to bola za kapelu, keby na zábave, kde má gradovať veselosť, hrala, spievala a tvárila sa ako na pohrebe, lebo práve nemá dobrú náladu? Udržiavať si ju spolu s radosťou na rozdávanie už niekoľko dní pred hudobnou produkciou, počas nej, ba i po nej, by bez pozitívneho myslenia a prístupu nešlo. Mnohokrát nám počas dňa a aj počas hudobnej akcie prídu do cesty situácie, ktoré nás chcú vyhodiť z pohody, sústredenia, z pozitívneho uvažovania, radosti a šťastia. My ale nemáme na výber, musíme ich zvládnuť s pokojnou mysľou, v dobrej nálade a v pozitívnom prístupe. I to sme sa museli naučiť.
     
     Mohli by sme sa takto rozpisovať o ďalších a ďalších veciach, ktoré musíme zvládať, aby sme uspeli. Je toho naozaj veľa, a za všetkým je pozitívne myslenie.

     Už nám rozumiete, prečo sme dali 80%-ný podieľ na našom úspechu práve pozitívnemu mysleniu? 

Vytlačiť