Svadobný program

Svadobný program Jewel teamu

SOMIX - Milan Sopko
SOMIX - Milan Sopko

      Už v roku 2009 nás pre pracovnú vyťaženosť (odvtedy sa venuje len elektro prácam každého druhu, "SOMIX"  sa volá jeho firma) opustil starejší Milan, a jeho žezlo starejšieho  prevzala Vierka. Nakoľko sme inováciou nových prvkov do pôvodného svadobného programu zachovali v ňom všetko to dobré a osvedčené, nie je nutné ani aktualizovať tieto informantívne články. 

     Súčasne foto bývalého starejšieho Milana, ako i zmienka o ňom, zostáva pre nás krásnou spomienkou na našu nádhernú, plodnú a nesmierne šťastnú vzájomnú spoluprácu. Mnohí, ktorí nás zažili vedia, že bola naozaj príkladná, a spoločne dosiahnuté výsledky stáli naozaj za to.

      Milí snúbenci. 
     Ak hľadáte na svoju svadbu tú správnu muziku a starejšieho, tak túžite nájsť niekoho fakt skúseného a zodpovedného. Dovoľte, aby sme vám pri tejto príležitosti ponúkli služby a skúsenosti nášho svadobného teamu a pomohli vám tak dosiahnuť nezabudnuteľné krásne chvíle na vašu svadbu. 

     Už nie sme trio, sme duo. Tvorí ju starejší a speváčka Vierka, ktorá vedie aj svadobný program, a harmonikár a hudobník Jozef.

     V našej réžii to celé začíname už organizovaním svadby cez internet dlho pred jej termínom. Od samého začiatku sa snažíme komunikovať s Vami - snúbencami a pomáhať Vám našimi skúsenosťami pri organizovaní vašej svadby. (Či už je to pomoc pri výbere správnej svadobnej sály, alebo s časovým harmonogramom, atď.....)
     
Úspech každej svadby spočíva v príkladnej spolupráci mladomanželov, starejšieho, muziky, kameramana, fotografa, obsluhy, atď, .... ale aj samotných svadobných hostí. Vytvorenie tejto spolupráce má na starosti starejší, a my, ako hudba, sme mu v tom nápomocný. 

JEWEL team = spolupráca

   JEWEL team = spolupráca: "mladomanželia + starejšia Vierka + harmonikár Jojo + skupina JEWEL SK + svadobní hostia"   


     Prečo a ako vznikol JEWEL team?
     Počas našej hudobnej produkcie sme hudobná skupina JEWEL SK odohrali svadby s rôznymi starejšími. Boli dobrí i zlí, priemerní, ale aj podpriemerní.
     Niektoré tieto svadby skončili celkom dobre, ale zažili sme i také, ktoré skončili obrovským fiaskom. Aj keď urobili všetko čo bolo v našich silách, to, čo dokázal pokaziť opitý starejší, sme už zmeniť v dobré nedokázali. Nebola to naša vina, ale aj tak ten zlý pocit z takéhoto výsledku, neprajeme zažiť nikomu.
     A tak sme si povedali dosť! Viac niečo podobné zažívať nechceme a nemienime.

     A to nás donútilo konať, že Vierka si nacvičila program starejšieho a ona začala robiť starejšiu.
     Tento nápad dostal Jojo i réžiu mal nad ním. Vierka sa zas zhostila svojej úlohy a výsledok bol už na prvej svadbe, na ktorej prvýkrát robila starejšiu: "nad očakávanie viac než dobrý". No robiť starejšiu a zároveň aj spievať je veľmi namáhavé, hlavne hlasovo. Preto sme bádali ďalej. A tak prišla myšlienka: “Čo keby sme medzi nás pribrali starejšieho, ale spoľahlivého a zapáleného pre vec?”

     A potom to prišlo.
     Viackrát sme mali tú česť na svadbách spolupracovať so starejším Milanom Sopkom. Dlhé roky robí túto robotu, a keď sme ho videli prvýkrát, už vtedy sme si povedali: “Toto by mohol byť ten správny člen medzi nás.”

JEWEL SK

Odkazy na: facebookový profil hud. skupiny JEWEL SK,
a na jej videá na Youtube

Objednávky na hud. akcie

  •  JEWEL SK - hudobná skupina 
  • Vierka Triznová - Giertlová
  • +421 905 936 833
  • vierka@jewel.sk
  •  Krivánska 28, 974 11 Banská Bystrica