Príkl. spolupráca = 100% úspech

Úspech sa dá dosiahnuť len príkladnou spoluprácou

Článok je vo výstavbe

    Tieto riadky som napísal hlavne pre tých, ktorí:

      - hlboko vo svojom srdci, chcú dosiahnuť len najlepší výsledok,

 

      - sú ochotní preň urobiť maximum,

 

      - a chcú vedieť - 

ako na to.


     Aby si všetci hostia na ich svadbe aj po rokoch, keď si na ňu spomenú, mohli s radosťou povedať:
     "Tá ich svadba, to bola bomba!"

     Takýto bombový výsledok sa nedá dosiahnuť náhodne, bez spolupráce všetkých, lebo je niekoľko článkov, ktoré sa významne podieľajú na výsledku: obsluha, hudba i starejší, svadobní rodičia, ale najviac nevesta a ženích. Oni sú na svadbe vzory, ktoré svadobní hostia sú ochotní akceptovať a nasledovať.

Nádherný príklad takejto spolupráce sa zrodil napríklad na svadbe manželov Dadajových.


Majka a Marián Dadajovci


    Majka, ktorá o nás tak pochvalne písala na www.svadba.sk,(pokým jej príspevky moderátor neodstránil), v skutočnosti spolu s manželom zobrali situáciu pevne do rúk tým, že v spolupráci s nami sa stali pre svadobných hostí vzorom v zábave. Mali ste vidieť, akými rôznymi spôsobmi ich až do samého rána burcovali do lepšej nálady tak, aby sa všetci na ich svadbe dobre cítili.
     A skutočne. Nádherné ovocie úspechu sa muselo dostaviť a aj sa dostavilo.

Gazdovská prísaha na varechu a metlu.

Na svadbe manželov Dadajových    Takýchto mladomanželských párov bolo neúrekom a nové pribúdajú. Je ich veľa a nemožno ich všetky vymenovať.

     Aj keď každá svadba je iná, treba zdôrazniť, že jedno majú spoločné. A to, že na všetkých nám išlo o jedno - jediné:
     Všetci sme sa spoločnou spoluprácou maximálne snažili - čo najviac - uspokojiť všetkých svadobných hostí a boli sme, pre super výsledok, ochotní urobiť čokoľvek.

     Pretože, ako skupina, chodíme často hrávať na svadby veľmi vieme, čo jej dobrej nálade prospieva a čo jej škodí. Vieme poradiť, ľudí usmerniť, priprieť, namotivovať, vyzvať na spoluprácu, atď.

     A naše - spoločné - výsledky sú skvelé aj preto, lebo vychádzame z poznania, že bez príkladnej spolupráce so všetkými sa dosiahnuť "jednoducho" nedajú.


Vytlačiť