Vyhnime sa problémom

Ako predchádzať problémom

Článok je vo výstavbe

     Alebo, ako sa brániť pred nezodpovednými a nečestnými ľuďmi!

 
S nesmiernym úžasom som pre časom sledoval diskusiu z príspevku: Moja skusenost - fotografovanie alebo Baby, dajte si pozor na fotografku . . . na: www.mojasvadba.sk(výborná stránka o svadbách) a doteraz nevychádzam z údivu nad bezhraničnou nečestnosťou niektorých ľudí.


      Na vysvetlenie:
     Ako hudobná skupina sme od roku 2000 odohrali cez 300 svadieb, vždy s maximálnou snahou: "dosiahnuť najlepší výsledok i najväčšiu spokojnosť zákazníkov." Ale bohužiaľ, aj my sa stretávame s podobnými javmi, (napr. nezodpovedne sa opil starejší, . . .) a nie je nám ľahostajné, že sa nájdu podobní jedinci, (ako spomínaná fotografka a jej podobní), ktorí tak razom zmaria dobrý konečný výsledok častokrát i niekoľkomesačnej prípravy a nemalého množstva vynaložených finančných prostriedkov.

     Našim zámerom, (ako skupiny), nie je si týmto článkom robiť lacnú reklamu na naše hranie.
     Len by sme boli radi, že keď sa jeden z Vás na takýchto ľuďoch popáli tak, aby ho už nemusel nasledovať nikto ďalší. Proste, aby takíto "odborníci", ktorí škodia Vám a v konečnom dôsledku aj nám, boli odhalení.

Náš návrh:

   Aby sa podobné javy neopakovali, rozhodli sme sa pomôcť tak, že sme vytvorili na našom diskusnom fóre sekciu: 

Vaše názory na podnikateľské subjekty

   , aby konanie takýchto nezodpovedných jedincov bolo raz a navždy odhalené.   Tam chceme dosiahnuť, aby sa z diskusných príspevkov vytvoril pozitívny či negatívny obraz, 

(podľa zásluh), 

   o jednotlivých fotografoch, kameramanoch, hudobných skupinách, diskdžokejoch, starejších, reštauračných zariadeniach i jeho personálu . . .   Preto, slušným spôsobom napíšte, 

(aj keď je to občas po podrazoch ťažké, ale nemusíte sa znížiť na ich úroveň),

    o ich odborných kvalitách, o čestnosti, prístupe, správaní, o čomkoľvek, čo sa Vám na nich páčilo respektíve nepáčilo. 

Poukážte na ich pozitívne, či negatívne stránky.

Veríme, že takto získané informácie pomôžu ostatným, a možno aj Vám, pri výbere najlepších z najlepších a súčasne budú varovať pred tými nečestnými.     P.S. Pre tento krok sme sa rozhodli len preto, že chceme takýmto spôsobom ukázať jednu z možností:

- ako sa môžeme brániť pred nezodpovednými a nečestnými ľuďmi
- ako môžeme vyzdvihnúť tých, čo si to plným právom zaslúžia.
Vopred ďakujeme za pochopenie.

Vytlačiť