Ako predchádzať problémom

Článok je vo výstavbe

     Alebo, ako sa brániť pred nezodpovednými a nečestnými ľuďmi!

 
S nesmiernym úžasom som pre časom sledoval diskusiu z príspevku: Moja skusenost - fotografovanie alebo Baby, dajte si pozor na fotografku . . . na: www.mojasvadba.sk(výborná stránka o svadbách) a doteraz nevychádzam z údivu nad bezhraničnou nečestnosťou niektorých ľudí.


      Na vysvetlenie:
     Ako hudobná skupina sme od roku 2000 odohrali cez 300 svadieb, vždy s maximálnou snahou: "dosiahnuť najlepší výsledok i najväčšiu spokojnosť zákazníkov." Ale bohužiaľ, aj my sa stretávame s podobnými javmi, (napr. nezodpovedne sa opil starejší, . . .) a nie je nám ľahostajné, že sa nájdu podobní jedinci, (ako spomínaná fotografka a jej podobní), ktorí tak razom zmaria dobrý konečný výsledok častokrát i niekoľkomesačnej prípravy a nemalého množstva vynaložených finančných prostriedkov.

     Našim zámerom, (ako skupiny), nie je si týmto článkom robiť lacnú reklamu na naše hranie.
     Len by sme boli radi, že keď sa jeden z Vás na takýchto ľuďoch popáli tak, aby ho už nemusel nasledovať nikto ďalší. Proste, aby takíto "odborníci", ktorí škodia Vám a v konečnom dôsledku aj nám, boli odhalení.

Náš návrh:

Vaše názory na podnikateľské subjekty(podľa zásluh), (aj keď je to občas po podrazoch ťažké, ale nemusíte sa znížiť na ich úroveň),

Poukážte na ich pozitívne, či negatívne stránky.

Veríme, že takto získané informácie pomôžu ostatným, a možno aj Vám, pri výbere najlepších z najlepších a súčasne budú varovať pred tými nečestnými.     P.S. Pre tento krok sme sa rozhodli len preto, že chceme takýmto spôsobom ukázať jednu z možností:

- ako sa môžeme brániť pred nezodpovednými a nečestnými ľuďmi
- ako môžeme vyzdvihnúť tých, čo si to plným právom zaslúžia.
Vopred ďakujeme za pochopenie.
Vytlačiť