O koľkej príchod do sály

O koľkej naplánovať príchod do sály?

Článok je vo výstavbe

Naše skúsenosti zo svadobných dianí hovoria, že pre dosiahnutie najlepšieho výsledku z nich je ideálne, keď svadobná zábava začína, (svojím prvým uvádzacím tancom), až okolo 20:00 hod. a končí niekedy medzi 2:00 - 4:00 hodinou ráno, podľa chuti či fyzickej zdatnosti svadobných hostí.

Prečo?
Lebo, ak si prepočítate, koľko času strávia svadobní hostia v tanci len za tento časový úsek, dopracujete sa k výsledku 4 hodín. Pre porovnanie, za tento čas chôdzou prejdete 20 km, ale prebehnete minimálne 40 km a na to už vážne potrebujete mať dobrú kondíciu, (teda pravidelný tréning). A tanec smelo môžete porovnať s behom.

Ak teda začiatok svadobného diania naplánujete na skoršiu hodinu, pravidelne sa stáva, že väčšina svadobných hostí buď netancuje a nezabáva sa, alebo po vykrúcanke odchádzajú fyzicky zničení.

Je logické, že to nepomôže k vystupňovaniu dobrej nálady, ktorou sa postupne všetci dopracovávame k dosiahnutiu super dobrého výsledku svadby, a že potom táto korunka, (tento výsledok), veľmi chýba na konečnej ozdobe celého, (i niekoľkomesačného) svadobného snaženia.

Preto, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku svadby, doporučujeme načasovať príchod svadobného sprievodu do sály niekde medzi 18:00 - 19:00 hodinou, alebo potom posunúť záver svadby na skoršiu hodinu.


Vytlačiť