JEWEL SK z pohľadu Vierky

JEWEL SK z pohľadu Vierky

    Milí priatelia, čitatelia.

Hudobna skupina jewel sk 012     Srdečne Vás vítame na našej hudobnej stránke skupiny Jewel SK. Stránka slúži hlavne na to, aby sme sa Vám predstavili, zviditeľnili sa a aby sme vám priblížili spôsob našej produkcii na jednotlivých vystúpeniach.

     Či ste sa už na našu stránku dostali náhodou, alebo na základe odporučenia od vašich priateľov veríme, že sa na stránke dozviete to, čo potrebujete.

     Sme hudobné duo, ktoré účinkuje už od roku 1999. Moje meno je Vierka a kolega sa volá Jojo.Počas nášho účinkovania, sme už odohrali veľké množstvo rôznych podujatí či už väčších alebo menších. No pre nás je každá akcia rovnako dôležitá bez ohľadu na množstvo ľudí. Môžete sa s nami stretnúť na svadbách, zábavách, obecných podujatiach, firemných večierkoch, jubileách, atď.

 Hudobna skupina jewel sk 092    Vzhľadom na rôznorodosť akcií a požiadaviek poslucháčov snažíme sa, aby aj náš repertoár bol rôznorodý. Ľudovo povedané, máme v ňom  z každého rožka troška. V priebehu roka dopĺňame repertoár o žiadané skladby, ktoré sa hrajú v rádiách a sú ľuďmi na zábavách žiadané. Všetko, čo sa dá zahrať a zaspievať po slovensky a česky, nacvičujeme a keď je to vhodné, zahraničné skladby púšťame z notebooku. Týmto spôsobom máme veľmi rozsiahli repertoár. 
     Ten, kto si nás objedná, má dva v jednom:
     živá kapela + DJ.

0E6A3709      Okrem toho je súčasťou našej hudobnej produkcii aj harmonika. Veľmi často na zábavách a svadbách počas prestávok Jojo zoberie harmoniku a hrá pre tých, ktorí si radi zaspievajú. Vznikajú pri tom veľmi pekné okamihy, kedy sa ľudia zídu na parkete, pochytajú sa a spoločne spievajú. No a pretože máme elektronickú harmoniku, ktorá znie akoby hrala celá kapela, tí ktorí nespievajú často krát si vyskočia zatancovať aj počas prestávky. Určite si to viete predstaviť.
      Preto, kto si nás objedná, už má tri v jednom:
      živá kapela + DJ + harmonika.

     Počas našich vystúpení hráme veľmi radi pesničky na želanie. Veľmi radi niekomu pošleme pesničku aj s venovaním od človeka, ktorý dal pesničku zahrať.

 

      Ak si niekto zaistí JEWEL SK na svadbu, môže využiť možnosť, že mu je v cene produkcii "ZDARMA" poskytnutý aj program starejšieho!!! Teda vám organizačne aj hudobne podchytíme celý priebeh vašej svadby od začiatku až do konca.

     A len zopakujem že, kto si nás objedná, už má štyri v jednom:
     živá kapela + DJ + harmonika + program starejšieho.


     Takže si to môžeme zhrnúť.
     Hudobná skupina JEWEL SK je vynikajúca voľba pretože je to kombinácia živej kapely aj s reprodukovanou hudbou, s harmonikou a starejšou. Takáto variácia je vynikajúca voľba pre vašu plánovanú akciu.     Každá firma musí mať správne fungovanie ak chce byť úspešná. Preto by mali mať ľudia v tejto firme správne pridelené úlohy. Každý by mal robiť to, v čom je najlepší. Tohto sa držíme aj my - Jeweláci.

jewel sk     Technickú stránku v skupine rieši a navrhuje Jojo. Nakoľko sa hudbou zaoberá už viac ako štyridsať rokov, jeho skúsenosti a technické znalosti sú veľmi veľké. Je veľmi zdatný programátor, ovláda klávesy, harmoniku, gitaru basgitaru. Je teda aj veľmi muzikálne zdatný a preto, čo sa týka hudby a aparatúry, má to na starosti práve on. Tak isto veľmi krásne spieva.Pri nákupe aparatúry sa vždy dohodneme, čo by sme asi tak chceli. On spraví prieskum, čo by bolo pre nás to pravé orechové, a ide sa na vec.

     Jozef Mališ   
     Funkcia: Klávesák, harmonikár, spevák, hudobný a technický vedúci      
     Adresa: Unionka 8805/80, 960 01 Zvolen    
     Tel. / Email / WWW: +421 911 439 909  / Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. / www.jewel.sk   

 


 

jewel sk vierka     Ja (Vierka), zas riešim finančnú časť. Ako každá žena, mám veľmi kladný vzťah k peniažkom a som celkom dobrá hospodárka. Preto, ak je treba, v kapele zabezpečiť financie - je to na mne. 

     Ako to Jojo vždy správne okomentuje, ja som v kapele tá viac ukecaná. Prischla mi preto v kapele rola moderátorky, komentátorky a starejšej. Počas nášho vystúpenia uvádzam pesničky, prednášam prípitky, vítam hostí,  atď. Počas svadby zas vediem hovoreným slovom celú svadbu, od odobierky až po ranné lúčenie. Samozrejme počas hudobnej produkcii spievam.
     Tak isto komunikácia so zákazníkom, plánované akcie a obsadenie kalendára, je mojou úlohou. 

       Vierka Triznová, rod. Giertlová      
     Funkcia: Manažér skupiny, speváčka, starejšia, konferencier      
     Adresa: Krivánska 28, 974 11 Banská Bystrica      
     Tel. / Email / WWW: +421 905 936 833 / 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. / www.jewel.sk      

  
     P.S. V ďalších článkoch sa dozviete ešte viac. Čítajte ďalej!!!      

 


Vytlačiť