O skupine JEWEL SK - Jojo

JEWEL SK z pohľadu Joja

     Vážení priatelia, naši priaznivci.
Hudobna skupina jewel sk 129

     Srdečne vás vítame na stránke "hudobnej skupiny JEWEL SK", ktorú sme zriadili s cieľom, aby sme sa cez ňu s vami podelili o skúsenosti nadobudnuté počas nášho muzikantského účinkovania.

     Sme dvaja muzikanti "Vierka a Jojo" zo stredného Slovenska, ktorí spoločne spolupracujú v oblasti hudby od októbra roku 1999. Prvé väčšie verejné vystúpenie sme mali na Silvestra 31. decembra 1999.


Hudobna skupina jewel sk 026
     Najprv sa Vierka stala v našej kapele výbornou speváčkou, čo rýchlo rozšírila aj o roľu konferenciera, tiež výborného.

     Postupne, ako nám začali pribúdať nové zákazky na hudobné produkcie sa stala manažérkou, ktorú vďaka svojmu talentu obchodného ducha, pohotovosti a komunikatívnosti robí perfektne.

     Roľa starejšej (na svadbách veľmi dôležitej a potrebnej funkcie) jej pribudla, keď sme začali hrávať svadby. Podľa mienky verejnosti, zhostila sa jej na výbornú s hviezdičkou.


      Vierka Triznová, rod. Giertlová      
     Funkcia: Manažér skupiny, speváčka, starejšia, konferencier      
     Adresa: Krivánska 28, 974 11 Banská Bystrica      
    Tel. / Email / WWW: +421 905 936 833 / Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. / www.jewel.sk     

Hudobna skupina jewel sk 090     Ja (Jojo) som ten, ktorý sa stará o hudobné záležitosti našej skupiny JEWEL SK.
     Prečo?
     Lebo mám s tým dlhoročné skúsenosti. Na klávesy som  začal cieľavedomejšie trénovať až cez jesenné mesiace v 1996, aby som mohol hrať aj ako samostatný klávesák. Verejne som začal vystupovať v júli 1997 a to po 6 ročnej muzikantskej prestávke. 

     Hudobné skúsenosti som ale začal získavať už ako 21 ročný. Najprv na gitare, potom na basgitare i klávesách, a to vo viacerých kapelách. Občas som bol donútený (pre nedostatok vhodných muzikantov - kolegov) na nejaký čas presedlať na niektorí z týchto hudobných nástrojov a tak som sa v nich zdokonaloval.
     Posledných 5 rokov pred muzikantskou prestávkou (1992 - 1997), som sa častejšie venoval klávesom. V tom čase začali hudobné skupiny používať syntetizátory. Sú to klávesy, v ktorých je veľa elektroniky a nastavovania, podobne ako v PC. V snahe, zostať konkurencie schopní ako kapela KAKTUS, sme sa rýchlo prispôsobili tomuto trendu. Som dosť technický typ a pretože, zo všetkých kolegov - muzikantov, som bol v tomto najzdatnejší, pripadlo to mne.
     Ako som už spomenul, v minulosti som získal v tejto oblasti potrebné technické znalosti, ktoré teraz využívam aj našej skupine JEWEL SK, spolu s mojimi hudobnými a speváckymi.

IMG 5365     Jozef Mališ   
     Funkcia: Klávesák, harmonikár, spevák, hudobný a technický vedúci      
     Adresa: Unionka 8805/80, 960 01 Zvolen    
    Tel. / Email / WWW: +421 911 439 909 / Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. / www.jewel.sk    

     Zhruba pred 10 rokmi ma Vierka nahovorila, aby som na svadbách doprovádzal na harmonike spievajúcich svadobčanov. Začal som i na nej zodpovedne trénovať a v súčasnosti (podľa odozvy publika) konštatujem, že mi to už dobre ide.
     To ale nechám na posúdenie vám, poslucháči. Viac o mne v ďalšom článku, ktorý pripravujeme.


     Možem o nás pravdivo a zodpovedne prehlásiť, že:
     Sme dokonale pripravená, spoľahlivá - profesionálna hudobná skupina s kvalitnou technikou.

     A za prijateľné ceny ponúkame svoje služby na všetky štandardné (verejné i súkromné) hudobné produkcie, ako sú:

     "tanečné zábavy, plesy, karnevaly, firemné večierky, dni mesta a obce, oslavy, jarmoky, recepcie, večierky, párty zábavy, .... "      Hudobna skupina jewel sk 065     "Tiež na svadby, narodeninové a iné súkromné oslavy, .... "      
Hudobna skupina jewel sk 123      "( Ku svadbám ako "bonus zdarma" ponúkame aj program starejšieho, spolu s harmonikou. )"      
514
     "( Harmoniku samozrejme "zdarma" poskytneme i na všetky ostatné produkcie, ak budete mať na nich o ňu záujem. )    
Hudobna skupina jewel sk 114      Ak máte v pláne angažovať nás na nejakú (verejnú - súkromnú) hudobnú produkciu, neváhajte, ale čo "najrýchlejšie" volajte na tel. číslo: +421 905 936 833 a u Vierky si preverte, či termín ešte voľný.
     Prax jednoznačne ukázala, že telefonický spôsob uzavretia vzájomnej spolupráce je najrýchlejší a najefektívnejší. Prečo? Môžete okamžite dozvedieť nielen voľnosť termínu, ale aj množstvo iných dôležitých informácií, nevyhnutných ako pre vás, tak i pre nás.
     A prečo volať čo najskôr?
     Lebo sme zažili, keď v priebehu jednej hodiny na jeden termín už mnohokrát volali dvaja a alebo viacerí záujemcovia. Tí, ktorí sa z nich prví rozhodoli, že si termín istia (najprv ústne a následne poslaním finančnej zálohy), nám znemožnili uzavrieť spoluprácu s ostatnými záujemcami.
    U nás totiž platí nasledovné:
    "Hudobná skupina JEWEL SK", uzavreté dohody s usporiadateľmi akýchkoľvek hudobných produkcií (navyše potvrdené poslaním zálohy) neruší!
    Tie sú pre nás sväté a od začiatku nášho muzikantského učinkovania (rok 2000) sme takto uzavretú dohodu doteraz nezrušili!

Hudobna skupina jewel sk 115    Čo dodať na záver?
    Že sa na vás, "milí záujemcovia o nejakú hudobnú produkciu s nami", nesmierne tešíme a radi sa s vami osobne zblížime a spriatelíme. Prečo? Neviete si predstaviť, aké množstvo úžasných priateľstiev sme už takto zažili. A doteraz fungujú. S niektorými sa stretávame častejšie, s inými nie, no taký je život - premenlivý. Ale nádherné spomienky na ľudí zo spoluprác, ktoré dopadli na výbornú s hviezdičkou, tie tešia celý život. To je niečo, čo sa kúpiť nedá. Aj o tom je šťastie.

     A vám ostatným návštevníkom tejto stránky?
     Ak si na nej nájdete niečo, čo vás poteší - či pomôže, budeme nesmierne radi.
 


Vytlačiť