Vitajte na stránke JEWEL SK

Vitajte na stránke JEWEL SK


      Vážení priatelia – návštevníci! 
   
 

    Upozornenie.     
    V súčasnosti je táto stránka ešte vo výstavbe, preto nemusí na nej fungovať všetko správne. 


Hudobna skupina jewel sk 070     Srdečne Vás vítame na stránke hudobnej skupiny JEWEL SK. 

     Zriadili sme ju, aby sme sa Vám cez ňu predstavili, kto sme a čo robíme, ako sme vznikli, naše plány do budúcnosti a mnoho iného. 
     Tiež sa chceme cez ňu s Vami podeliť o naše skúsenosti (napr. svadobné, ale i iné), nadobudnuté z nášho muzikantského účinkovania od roku 2000.

     Ako sa na nej zorientujete? Jednoducho.
     
Pri pozeraní tejto strány cez PC na jej hornej časti, pod logom (klenotomlogo)
 je menu: Úvod, Informácie, ... atď.
     Keď naň nadídete myšou, roztvorí sa na jednotlivé položky (nadpisy kategórii alebo článkov). Je na Vás, ktorú položku si chcete pozrieť, stačí na ňu kliknúť ľavým tlačidlom myši. 

     Keď si kliknete na položku v menu: "Uvod", nájdete v nej dôležité, informatívne články o skupine JEWEL SK a o tejto stránke.

     Gulky 
     Na spodnej časti stránky, uvidíte malé farebné guľky, ako na obrázku v riadku nad týmto. Po kliknutí na niektorú z nich, prestavíte si farbu tejto "stránky JEWEL SK", podľa vlastnej chuti.

     V položke menu "Informácie" je článok od Joja, ako sa on pozerá na skupinu. V ďalších štyroch článkoch sa dočítate ako JEWEL SK v roku 2000 vznikol, čo odvtedy prežil, ako prosperuje a mnoho ďalšieho.

     Tretia položka menu: "O svadbách všeobecne" je určená článkom, ktoré sa venujú informáciám o svadbách. Za tie roky sme ako kapela zozbierali množstvo skúseností zo svadieb, ktoré takýmto spôsobom chceme odovzdať všetkým, ktorí svadbu plánujú organizovať. Je pre každého praktickejšie učiť sa na skúsenostiach, či omyloch iných, ako na svojich. Veríme milí priatelia, že Vám naše skúsenosti budú v mnohom nápomocné.

     Položka "Svadobný program JEWEL SK" je špecialne určená na články, cez ktoré Vás chceme zoznámiť, ako skupina JEWEL SK vedieme svadby. Súčasne Vierka ako starejšia a Jojo ako harmonikár. Je to kompletný svadobný program. Prečo? Lebo sme niekoľko krát zažili, že keď sme ju nemali komplet v našej réžii, niečo sa na nej pokazilo. Buď z nejakých dôvodov zlyhal starejší, alebo nejaké iné okolnosti spôsobili, že nedopadla podľa predstáv. Vždy sa snažíme všetko robiť k maximálnej spokojnosti všetkých zúčasnených, teda aj k našej.

     V položke "Piesne" Vám zas dávame možnosť vypočuť si a prípadne si zadarmo stiahnuť piesne z nášho CD ako (audio) MP3, WAV, alebo (video) DVD . Stáva sa nám, že mnohí si chcú od nás kúpiť CD-čko. Nemôžeme ho predávať, lebo práva na jeho predaj sme dali televízii Šláger.
     Veríme, že aspoň takýmto spôsobom Vás naše pesničky z CD potešia.Vytlačiť